Kjo është bukuroshja seksi të cilës ia ka frikën motra e Kim (FOTO)

Në qoftë se Kylie Jenner ende nuk ka gjetur ndonjë arsye për të xhelozuar, ja disa fotografi që mund të ndryshojë mendje.

ShowBiz

25/01/2016 02:33

Modelja Val Mercado raportohet se është takuar me të dashurin e 18-vjeçares, reperin Tyga dhe ka dëshmuar se ka një trup perfekt.

23-vjeçarja ka pushtuar revistat rozë me fotot e saj në Miami ku ka qenë për të realizuar setin më të ri fotografik. Fotografitë u publikuan pas takimit të saj me Tyga në Bervely Hills, transmeton TCH.

Modelja ka pozuar me bikini të ngjyrave të ndryshme, por në të gjitha duket shumë seksi.

Megjithatë, Tyga thuhet se dëshiron të ndihmojë modelen të realizojë aspiratat e saj në muzikë, por me fotot e fundit rrezikon të interesohet edhe për ndonjë gjë tjetër./Orainfo val7 val6 val3 val8 val4