Kjo është bukuroshja bjonde që mori vëmendjen gjatë ndeshjes Angli-Kosta Rika (Foto)

19:31 | 11 Qershor 2018

Gjatë ndeshjes ndërmjet kombëtareve të Anglise dhe Kosta Rikas e luajtur në kuadër të miqësoreve më datë 07.06.2018, ishte një bjonde bukuroshe që e mori vëmendjen e shumë mediave.

Emma Louise Jones, i cilia ishte e ulur pranë Gareth Southgate në një fustan të zbehtë blu me flokët e saj të gjatë bjonde, mori vëmendjen e shumë personave dhe shumë mediave anë e mbanë botës, transmeton lajmi.net.

Nuk është çudi që ajo kapur nga syri i kameramanit dhe tifozëve të Anglisë, pasi foto flasin vet. /Lajmi.net/