Kjo është Barcelona e vërtetë (Video)

Barcelona e shkeli Elchen Elchen duke e mposhtur me rezultat 5:0 në Camp Nou në duelin e parë të tyre në kuadër të Copa del Rey. 

Sport

08/01/2015 23:55

Barcelona e shkatërroi Elchen duke e mposhtur me rezultat 5:0 në Camp Nou dhe e vulosi kualifikimin për në çerekfinalen e Copa del Rey, kur ka mbetur të zhvillohet edhe ndeshja e kthimit.

Neymar shënoi dy gola, kurse Luis Suarez, Lionel Messi dhe Jordi Alba shtuan nga një tjetër në fitoren e thellë të gjigantit katalan.