Kishte urdhër për të mos iu ofruar, e rrah bashkëshorten

Është arrestuar një të dyshuar, pasi kishte rrahur bashkëshorten e tij.

Lajme

30/12/2018 14:09

Një burrë ka rrahur bashkëshorten, duke kryer kështu edhe veprën penale të sulmit edhe atë të shkeljes së urdhrit nga Gjykata.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar i cili e kishte sulmuar bashkëshorten e tij viktimën femër shqiptare dhe kishte shkelë urdhrin mbrojtës që kishte pas ndaj viktimës të lëshuar nga gjykata. Viktimës ju ka ofruar tretmani mjekësor, ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”. /Lajmi.net/