Kim ekspozon barkun në fustanin me dantella (Foto)

Kim Kardashian duket shumë seksi edhe gjatë shtatzanisë, madje edhe kur e shfaq barkun e saj.

ShowBiz

12/09/2015 13:00

34-vjeçarja e cila është shtatzanë me fëmijën e saj të dytë, e shoqëruar nga burri i saj, morri pjesë në shoun e modës Givenchy Spring Summer 2016, në Nju Jork.

E veshur me një  shtresë të hollë dantella, ajo ka ekspozuar barkun e saj si dhe nuk ka harruar të shfaqë kofshët e saj. /GazetaBlic

2C33ED8800000578-0-image-m-61_14420176050792C33F7D600000578-3231562-image-m-96_14420187021952C33F22500000578-3231562-image-m-100_14420195353382C33F88900000578-0-image-m-62_14420176241742C33FF3100000578-3231562-Kim_teamed_the_cleavage_boosting_garment_with_leather_thigh_high-m-108_14420204179482C342F9800000578-3231562-Revealing_Kim_Kardashian_exposed_her_baby_bump_under_some_sheer_-m-2_14420230689112C347E9E00000578-3231562-image-a-5_14420234519042C3414AC00000578-3231562-image-m-106_14420203058282C34434C00000578-3231562-image-a-113_1442021878015