Kidman rrëzohet nga paparazzi (VIDEO)

Kidman ra në tokë dhe lëndoi këmbën kur u godit nga një fotograf, i cili ishte po tentonte ta shkrepte një fotografi atraktive nga afër. Aktorja ishte duke hyrë në hotel, pas kthimit nga sfilata e dizajnerit Calvin Klein.

ShowBiz

13/09/2013 14:25

Nicole Kidman, aktorja e famshme dhe fituesja e Çmimit Oskar, ka pësuar një aksident.

Ajo është rrëzuar nga një paparazzi në biçikletë, derisa po hynte në hotel.

Aktorja ishte kthyer pas pjesëmarrjes në sfilatën e dizajnerit Calvin Klein, e cila u realizua të enjten si pjesë e New York Fashion Week.

 

KËTU mund ta shikoni videon ekskluzive të momentit të aksidentit.