Të Infektuar: 1147

Të Shëruar: 874

Të Vdekur: 30

Kiara Tito nga krevati: Nuk do të lë asnjëherë

19:12 | 7 Prill 2020

Kiara Tito është shfaqur natyrale dhe joshëse në shtrat.

Kiara Tito, gjatë qëndrimit në shtëpi duket se është lidhur mjaft shumë me shtratin e saj, kështu duke e kaluar shumicën e kohës duke qëndruar shtrirë e relaksuar, shkruan lajmi.net.

Në këtë kohë mandemie duket se shtrati i është bërë asaj ‘miku’ më i mirë andaj thotë se nuk dëshiron që ta lë.

“Nuk do ta lë shtratin tim edhe njëherë”, u shpreh ajo pranë postimit të fotos në të cilën duket natyrale dhe shumë tërheqëse.

Jeta private e Kiara Titos ka qenë në fokus të mediave. Pretendohej për një lidhje të mundshme mes saj dhe Butrint Imerit.

Ky i fundit për lajmi.net e pati mohuar një gjë të tillë duke thënë se ai dhe Kiara janë vetëm miq të mirë./Lajmi.net/