Këto ushqime ndikojnë në jetën tuaj seksuale – Lajmi.net
Këto ushqime ndikojnë në jetën tuaj seksuale
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 15:13, 31 October 2018
Çfarë nuk duhet të konsumoni para marrëdhënieve seksuale? I’a keni bërë vetesndonjëherë këtë pyetje? Mund t’ju duket e çuditshme, por në fakt, ushqimet ndikojnë në jetën tuaj seksuale.

Në një studim të fundit thuhet se disa ushqime specifike nuk duhet të konsumohen në darkë.

Janë rreth 14 ushqime që ndikojnë keq jetën seksuale:

1.Ushqime të konservuara

2.Verë e kuqe

3.Tërshërë

4.Pije energjike

5.Brokoli

6.Liker i zi

7.Djathë

8.Fasule

9.Çokollatë

10.Hot dog

11.Karamele me mente

12.Ujë tonik

13.Patate të skuqura

14.Mish i kuq.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO