Këto ushqime duhet të hani për të rënë në peshë – Lajmi.net
Këto ushqime duhet të hani për të rënë në peshë
Autori: Lajmi.net LifestyleShëndeti 22:47, 9 April 2018
Në ditët e sotme mbetet ende problem se çfarë ushqimesh duhet të konsumojmë për të humbur peshë por nutricionistët kanë treguar se është më e thjeshtë se sa e mendojmë.

Susie Burrell, dietologia e famshme australiane rendit listën e ushqimeve më të mira që na ngopin dhe nuk na japin kalori të panevojshme.

Supa

Çaji jeshil

Gjiza

Peshku i bardhë

Kosi.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO