Të Infektuar: 9274

Të Shëruar: 5190

Të Vdekur: 296

Këto janë pjatat më qesharake dhe më të çuditshme që i keni parë ndonjëherë

11:44 | 9 Gusht 2019

Njerëzit nga mbarë bota kanë shpërndarë foto të çuditshme, por edhe qesharake të shërbimit të ushqimit të tyre.

Janë mënyra të ndryshme për të shërbyer ushqimin, por shërbimi i konsumatorit në një pjatë që duket si guackë tualeti nuk është mënyra më e mirë për ta bërë atë.

Kamarierët më shumë janë të koncentruar se në çfarë pjata shërbejnë ushqimin sesa në kualitetin e asaj se çfarë shërbehet, raporton “Daily Mail”.

Këtu do i gjeni disa nga fotot më të çuditshme dhe më qesharake që nuk i keni parë asnjëherë, transmeton lajmi.net.