Të Infektuar: 10419

Të Shëruar: 6058

Të Vdekur: 341

Këto janë pesë fotografitë më të pëlqyera në Instagram (Foto)

15:44 | 6 Tetor 2015

Shikoni cilët të famshëm ‘sundojnë’ Instagramin.

Instagrami sot mbush pesë vite që nga lansimi. Që nga ajo ditë, 40 miliardë fotografi janë shpërndarë në këtë rrjet social ndërsa në këtë komunitet ka mbi 400 milionë përdorues.

Për tani, në Instagram postohen 80 milionë fotografi në ditë dhe dhurohen 3.5 miliardë ‘like’, sipas uebsajtit të tyre, transmeton lajmi.net

Ndërsa, këto janë pesë fotografitë më të pëlqyera deri tani, ku shihet edhe dominimi i vajzave të familjes Kardashian/Jenner në rrjete sociale.

25 maj 2015 – Stilimi i bukur i flokëve të Kendall Jenner

A photo posted by Kendall Jenner (@kendalljenner) on

4 shtator 2015 – Kane West i dhuron lule Taylor Swift-it

Awwww Kanye sent me the coolest flowers!! #KanTay2020 #BFFs

A photo posted by Taylor Swift (@taylorswift) on

3 korrik 2015 – Taylor Swift në pushime me të dashurin Calvin Harris

Friendly relations between Scotland and America. @calvinharris

A photo posted by Taylor Swift (@taylorswift) on

4 maj 2014 – Kim Kardashian në martesë me Kanye West

?

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

23 korrik 2015 – Kylie Jenner merr diplomën e shkollës së mesme