Të Infektuar: 37.792

Të Shëruar: 23.274

Të Vdekur: 975

Këto janë dhuratat më të bukura që duhet bërë partnerit tuaj për Shën Valentin

11:37 | 14 Shkurt 2020

Këshillat që rendisin dhuratat më të mira dhe ato më të tmerrshme për Shën Valentin.

Dëshironi të festoni Shën Valentinin por nuk keni menduar akoma çfarë dhuratë ti bëni partnerit tuaj?

Është shumë me rëndësi dhurata që do ti bëni partnerit. Duke marrë parasysh që dhuratat ndikojnë në lidhjen tuaj, këto janë disa nga këshillat që rendisin dhuratat më të mira dhe ato më të tmerrshme për Shën Valentin, raporton “7news”, transmeton lajmi.net.

Pesë dhuratat më të mira për Shën Valentin:

  1. Një darkë romantike
  2. Bizhuteri
  3. Një eksperiencë (një darkë në një restorant të bukur)
  4. Udhëtim
  5. Një kartolinë për ditën e Shën Vlentinit

Pesë dhuratat më të tmerrshme për Shën Valentin

  1. Duke mos i dhuruar asgjë
  2. Lodra për të rritur dhe të brendshme femrash
  3. Gift cards
  4. Rroba
  5. Lule. /Lajmi.net/