Të Infektuar: 2991

Të Shëruar: 1644

Të Vdekur: 54

Këto çizme do ju bëjnë të lumtur që vjeshta është duke ardhur

0:03 | 18 Shtator 2019

Ka ardhur koha që të mendoni për blerjen e çizmeve, sepse vjeshta është në derë.

Koha po ecën, dhe papritur jemi në mes të shtatorit, duke e lënë kështu pas këtë verë të nxehtë që na ka kapluar këtë vit.

Por, mos u mërzisni që vera po shkon, veshjet e kësaj sezone që po vjen janë të mahnitshme sa do ju bëjnë që ta pritni me duar hapur, shkruan lajmi.net.

Këpucët, e posaqërisht çizmet janë pjesë e rëndësishme që veshja juaj të duket edhe më mirë, andaj këtu do gjeni disa prej çizmeve që do të jeni më trendi për këtë sezonë. /Lajmi.net/