Këta janë kandidatët për bord të Kombinatit Trepça – Lajmi.net
Këta janë kandidatët për bord të Kombinatit Trepça
Autori: Lajmi.net EkonomiLajme 22:46, 3 April 2018
Bordi Mbikëqyrës i Trepçës po shkon drejt themelimit.

Një gjë e tillë pritet të marrë hapat e fundit të formimit nesër.

Në mbledhjen e nesërme të qeverisë, pritet të votohen zyrtarët që do të jenë anëtarë emrat të Bordin Mbikëqyrës të Trepçës, shkruan lajmi.net

Aktualisht në garë janë 17 kandidatë, kurse Bordi i Trepçës duhet të ketë 9 anëtarë, sipas Ligjit për Trepçën.

Emrat e votuar në qeveri, do t’i shkojnë edhe Kuvendit për miratim.

Lajmi.net ka siguruar emrat e kandidatëve:

Naser Peci

Faruk Geci

Ardian Syla

Bislim Muqaj

Avdyl Hasani

Esat Peci

Milan Radivojeviq

Nagip Murati

Lulzim Zeneli

Refik Ramaj

Asllan Vitaku

Feriz Fetahu

Xhafer Nuli

Bajram Uka

Gani Maliqi

Remzi Sylejmani

Islam Fejza

Qazim Shala

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO