Kështu u prit në shtëpi Ryva Kajtazi me djalin e sapolindur

Ryva Kajtazit i organizojnë festë mikpritëse për foshnjën.

ShowBiz

04/06/2020 18:51

Këngëtarja Ryva Kajtazi para pak ditësh u bë nënë për herë të dytë, ajo solli në jetë një djalë, shkruan lajmi.net.

Artistja e konfirmoi lajmin duke publikuar fotografinë e parë të djalit, ndërsa së fundi bëri të ditur se atë e pagëzoi Fron.

Në rrjete sociale, këngëtarja publikoi disa fotografi, me të cilat tregon se si e pritën në shtëpi atë dhe foshnjën.

Në shtëpinë e dekoruar për mirseardhjen e Fronit të vogël, dominonte ngjyra blu, ndërsa nuk munguan ëmbëlsirat e ndryshme. /Lajmi.net/