Kështu dukej Krenare Rugova në vitin 2001 (Foto)

E veçantë dhe me stil unik, kështu cilësohet Krenare Rugova nga ata që ia pëlqejnë stilin.

ShowBiz

08/02/2016 09:39

Detajet që ajo i nxjerrë po pëlqehen madje edhe nga të huajt të cilët atë dhe kolegët e saj i kanë përzgjedhur për të marrë pjesë në evente me emër, shkruan lajmi.net.

Ju kujtojmë se kreacionet e Krenare Rugovës dhe disa prej kolegëve të saj do të prezantohet në “Milano Fashion Week” dhe në “Dubai Fashion Week”.

Krenarja për të gjithë njihet si një femër e zonja dhe nënë e mrekullueshme, mirëpo shumë pak e dinë se si dukej ajo kur ishte më e re.

Këtë foto që ju sjellë Lajmi.net ajo e ka bërë në vitin 2001./lajmi.net.