Këshilla të ekspertëve: Kështu e ktheni pasionin në dhomën e gjumit – Lajmi.net
Këshilla të ekspertëve: Kështu e ktheni pasionin në dhomën e gjumit
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 12:39, 30 March 2018
Në rastet kur eksitim plotësisht zhduket në dhomë gjumi nuk ka nevojë të alarmoheni. Ju vetëm duhet të filloni të bëni seks përsëri, shpjegon seksologu, Dr Nikki Goldstein

Mungesa e intimitetit dhe jetës seksuale shpesh çon në një thyerje të marrëdhënies. Seksologu nga Sydney, Dr. Nikki Goldstein , zbuloi truket më të mira për të “mbijetuar” në dhomën e gjumit.

E gjitha që ju duhet të bëni është t’a përsëritni seksin disa herë në javë deri sa t’a gjeni përsëri ritmin tuaj.

Si çdo gjë, edhe seksi e ka kohën e tij kur ai nuk është i dëshirueshëm, prandaj duhet t’a bëni më shpesh nëse doni që të jeni në ritëm. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO