Këngëtarja shqiptare xheloze pasi i dashuri i saj u takua me Mariah Carey

I dashuri i këngëtares së njohur është takuar me Mariah Carey.

ShowBiz

09/06/2020 19:08

Ilira tregon se është bërë xheloze pasi i dashuri i saj është takuar me yllin botëror Mariah Carey, shkruan lajmi.net.

Nëpërmjet një postimi në Instagram ajo ndau foton e të dashurit krah saj dhe pranë postimit i ka shkruar edhe disa fjalë.

“U bëra xheloze kur [i dashuri im] takoi Mariah Carey. Unë jam mini-Mariah e tij. E vërtet që un jam 4 oktavëshe dhe jo 5, por gjithsesi. E takova edhe, nuk mendoj se i pëlqeva, ndoshta është binjak në horoskop”, ka shkruar ajo.

Vihet re se ajo e ka bërë me shaka këtë gjë./Lajmi.net/