Këngëtarja serbe gjendet e vdekur në një kanal

Një këngëtare serbe është gjetur e pajetë e hedhur në një kanal pasi u deklarua e zhdukur.

Lajme

03/04/2016 22:58

Jelena Marjanovic Krsamnovic u zhduk dje rreth orës 15:00. Jelena ishte me bashkëshortin dhe vajzën kur doli për të bërë vrap dhe nuk u kthye më.

Familjarët dhe policia nisën kërkimet për gjetjen e këngëtares, ndërsa disa orë më pas u gjet nga policia në një kanal pa shenja jete.