Këngëtari shqiptar i thotë Donaldit së e meriton fitoren

10:07 | 8 Dhjetor 2021

Foto: YouTube

Gena ka ndarë një imazh bashkë me të dy binjakët.

Ndërkohë, Gena ka shkruar se Donaldi e meriton fitoren e “Big Brother”, shkruan lajmi.net.

Derisa ka zgjedhur të postojë një fotografi bashkë me Donaldin dhe Romeon, ai ka përcjellur këtë mesazh për ndjekësit e tij në Instagram.

Kujtojmë se, mbrëmë të dy binjakët përcollën emocione të pafundme për publikun me takimin e tyre pas 60 ditësh.

Ndryshe, Romeo i dha mesazhe Donaldit por me çka kishin të bëjnë nuk u bë e ditur./Lajmi.net/

Lexo edhe:

Romeo i dha Donaldit një mesazh nga Bora Zemani?

“Trupin yll e mendjen fyll”/ Nuk e njohi Romeon, “plasin” komentet me ironi për Beatrix