Këngëtari serb Mile Kitiq vjedh këngën e Nexhat Osmanit

Këngëtari i njohur serb Mile Kitiq ka huazuar komplet këngën e këngëtarit tonë Nexhat Osmanit.Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja Remzie Osmani, motra e këngëtarit, në Facebook.

ShowBiz

03/03/2015 22:40

Mile Kitiq ka vjedhur këngën e Nexhat Osmanit. E ketë e ka bërë të ditur Remzije Osmani, motra e këngëtarit përmes një statusi në Facebook.

Ajo thotë se kjo këngë është kompozuar nga Ilir Berani dhe orkestruar me shumë ndjenja nga Nexhat Ëirus Mujovi – Pro Sound Studio dhe se është muzikë shqiptare. lajmi.net

Ja kënga e Nexhatit dhe ajo e Mile Kitiq

 

YouTube player
YouTube player