Kendall me “pushime sekrete”, publikon video ku shfaqet atraktive në bikini

Kendall publikon pamje nga një vend përrallor ku po pushon.

ShowBiz

27/10/2020 19:21

Kendall Jenner duket se ka vendosur ti kalojë pushimet në një vend të nxehtë, shkruan lajmi.net.

Kështu të paktën na e dha përshtypjen me publikimin e disa imazheve në llogarinë e saj në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

locations a secret

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Kendall duket atraktive në dy video në të cilat shfaqet në bikini dhe në imazhet e tjera pamja duket e qetë dhe tejet përrallore.

Kendall, njësoj si edhe motrat e saj, gjithmonë ka qenë e komentuar në media për shumë arsye të ndryshme.

Një ndër to, sigurisht se imazhet provokuese./Lajmi.net/