Kendall Jenner zbulon se si mësoi për shtatzëninë e dytë të Kylie

15:41 | 15 Shtator 2021

Kendall Jenner zbuloi se si mësoi për shtatzëninë e motrës së saj të vogël Kylie Jenner të martën ndërsa vizitoi The Tonight Show me Jimmy Fallon.

“Unë nuk u trondita vërtet sepse ndjeva se mund të ndodhte një ditë së shpejti,” tha Kendall. Por unë isha e emocionuar. Isha shumë i emocionuar dhe është thjesht një bekim”, transmeton lajmi.net.

Kendall tha se e mori vesh lajmin kur e thirri motra e saj 24-vjeçare dhe i tregoi një fotografi të sonogramit të saj.

Jimmy, 46 vjeç, e pyeti nëse ishte një kujdestare e mirë e foshnjave dhe Kendall tha se ajo donte të ishte ajo e lezetshme dhe e pëlqente nga të gjithë ata.

“Është vërtet argëtuese,” tha ajo.

Jimmy pyeti nëse i dashuri i saj Devin Booker, 24 vjeç, nga Phoenix Suns ndihmoi fare.

“Ai i do ata. Ai dhe Stormi kanë një marrëdhënie të mahnitshme. Ajo ka dashurinë më të madhe ndaj tij dhe unë jam xheloze ndonjëherë,” tha Kendall duke iu referuar vajzës trevjeçare të Kylie me reperin Travis Scott, 30 vjeç.

Jimmy tha se e pa Kendall të hënën në mbrëmje në Met Gala dhe më pas e pyeti se sa kohë iu desh të bëhej gati. Kendall tha se i duheshin dy orë. Ajo tha se ishte vërtet e qetë dhe vendosi të mos e stresonte veten me ‘nerva të panevojshme’.

Kendall tha se Jimmy ishte personi i parë që pa brenda ngjarjes dhe Jimmy bëri shaka se ai ndihej pothuajse si një përshëndetës.

Kendall tha se ishte pikërisht ajo që bën nëna e saj Kris Jenner, 65 vjeç, çdo vit në këtë ngjarje. Ajo tha se ajo këmbënguli të qëndronte në krye të qilimit edhe

Kendall tha se Kris do t’i thotë sigurisë se ajo ‘absolutisht nuk do të lëvizë’ sepse ajo duhej të qëndronte atje për të parë të gjitha vajzat e saj duke hyrë./Lajmi.net/