Të Infektuar: 106.022

Të Shëruar: 96.668

Të Vdekur: 2.198

Kendall Jenner ekspozon belin e hollë derisa del për drekë në Malibu

21:12 | 4 Maj 2021

© Wagner EZ/BACKGRID

Ajo postoi mëngjesin e saj të hënën, e cila përbëhej nga selino dhe lëng limoni.

Dhe Kendall Jenner shfaqi rezultatet e regjimit të saj intensiv të fitnesit dhe të ushqyerit më vonë atë ditë, kur u pa teksa dilte për drekë në pikën e nxehtë Nobu në Malibu, California, transmeton lajmi.net.

Bukuroshja brune, 25 vjeç, tregoi barkun e saj me muskuj ndërsa kishte veshur një bluzë të bardhë seksi.

Ajo e shoqëroi pjesën e sipërme me një këmishë të butë me madhësi rozë të zbehtë, së bashku me xhinse blu.

Kendall mbante veshur këmishën e fustanit të hapur me mëngët e mëdha të mbledhura në pranga në mes të parakrahut.

Ajo kishte me vete një çantë lëkure dhe mbajti syze dielli drejtkëndëshe të zeza.

25 vjeçarja mbuloi gojën dhe hundën e saj me një maskë të zezë për fytyrën, sipas udhëzimeve të vazhdueshme në lidhje me pandeminë e koronavirusit.

Motra e madhe e Kylie Jenner flokët e saj të hijshëm të theksuar ngjyrë kafe poshtë dhe natyrale i kishte të ndara në mes.

Modelja eci së bashku me sandale me takë të ulët ndërsa po hynte në restorantin japonez me miqtë.

Ajo gjithashtu u pa pas timonit të një makinë të zbukuruar ndërsa mbërriti në restorant me një mike para se t’i dorëzonte çelësat shërbëtorit. Kendall i shtoi dukjes vathë të thjeshtë si dhe një unazë në dorën e saj të djathtë./Lajmi.net/