Kendall Jenner e fotografon veten tërësisht të zhveshur në pasqyrë!

8:51 | 12 Tetor 2018

Kendall Jenner është një nga ato personazhe që di gjithmonë të rrëmbejë vëmendjen.

Ajo ka bërë që të gjithë mediat të kthejnë vëmendjen nga ajo për paraqitjet e saj të fundit, shkruan lajmi net.

Kendall ndau dy fotografi me ndjekësit gjersa pozon tërësisht e zhveshur e cila e fotografon veten në pasqyrë.

Imazhe si këto të Duas kanë marrë pëlqime dhe komente të llojllojshme nga ndjekësit e shumtë që posedon në Instagram.

Motra e vogël e yllit, Kim Kardashian jo më kot numëron mbi 96 milionë ndjekës në profilin zyrtar, Instagram.

Nuk është hera e parë kur Kendall shfaqet e tillë, pasi paraqitjet e saj janë gjithnjë në fokus të publikut. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

i love naps

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on