Kendall Jenner duket e gatshme për një stërvitje ndërsa ndan figurën e saj mahnitëse në veshje sportive

13:34 | 7 Qershor 2021

Ajo ka qenë e komentuar për marrëdhënien e saj me yllin e NBA, Devin Booker në mediat sociale në ditët e fundit pasi e mbajti atë të fshehtë për më shumë se një vit.

Por, Kendall Jenner e mbajti fokusin te vetja ndërsa festoi një fundjavë të relaksuar në shtëpi me një selfie para pasqyrës duke nxjerrë në pah figurën e saj për t’u patur zili, transmeton lajmi.net.

Ylli, 25 vjeçar i ‘Keeping Up With The Kardashians’ dukej e arsyeshme dhe e zbutur në një dukje që ishte perfektë për një stërvitje.

Kendall, kishte veshur një bluzë gri të prerë e cila shfaqi krahët e saj të përshtatshëm dhe pjesët e barkut.

Ajo e shoqëroi atë me pantallona të shkurtra të ngushta për lëkurë, të cilat vunë përqendrimin në këmbët e saj të gjata.

Ylli i pasarelave zgjodhi rehati me sandalet e saj me ngjyrë krem, të cilat ishin zbukuruar me flakë të zeza. Kendall duket se po merrte ca kohë për veten e saj në shtëpi pasi kishte dalë një ditë më parë.

Ajo kishte ndarë një klip në dritën e artë të perëndimit të diellit ndërsa ishte ulur në makinën e saj.

Themeluesja e ‘818 Tequila’ tregoi fytyrën e saj të patëmetë dhe mollëzat e saj të forta ndërsa vështronte seriozisht aparatin./Lajmi.net/