Keisi për Kristin: Më paska hapur Zoti sytë

Keisi dhe Kristi kanë ndërprerë marrëdhënien e tyre pak ditë më parë. Kristi ka pasur një debat të ashpër me Luizin dhe Lorencin ditën e djeshme, shkruan lajmi.net. Debati degradoi me ofendime e fjalë të forta nga të dy. Të gjithë këtë situatë e pa edhe Keisi e cila zgjodhi të mos ndërhynte. Por në…

ShowBiz

23/03/2023 17:05

Keisi dhe Kristi kanë ndërprerë marrëdhënien e tyre pak ditë më parë.

Kristi ka pasur një debat të ashpër me Luizin dhe Lorencin ditën e djeshme, shkruan lajmi.net.

Debati degradoi me ofendime e fjalë të forta nga të dy.

Të gjithë këtë situatë e pa edhe Keisi e cila zgjodhi të mos ndërhynte. Por në përfundim me vetëm një fjali tha të gjithë mendimin e saj.

Ishte Olta ajo që ju drejtua Kristit duke i thënë që e ka mërzitur Keisin, por ky e fundit e injoroi.

Në këtë moment ndërhyri Keisi e cila i tha Oltës: “Ka injorime e injorime. O zot i madh. Më paska hapur zoti sytë e nuk e paska ditur”./Lajmi.net/