KEDS njofton se një pjesë e vogël e Prishtinës nuk do të ketë rrymë për 35 minuta – Lajmi.net
KEDS njofton se një pjesë e vogël e Prishtinës nuk do të ketë rrymë për 35 minuta
Autori: Lajmi.net EkonomiLajme 13:19, 27 February 2018
KEDS Sh. A njofton se sot, më 27.02.2018 në NS 110/10 kV Prishtina 3 do të ndërprehet: Dalja 10 kV Nr.05 (Kodi: 12000001) prej orës 14:00 deri në ora 14:35.

Gjatë kohës sa do të zgjasin punimet pa furnizim me energji elektrike do të mbesë: rr.Xhemajil Ibishi, Ministria e Shëndetësisë dhe një pjesë e Dragodanit.

Arsyeja e ndërprerjes: Punim i kokës kabllovike./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO