Kë po e thumbon kësaj radhe Bora Zemani?

Moderatorja shqiptare, Bora Zemani është pothuajse temë çdo ditë në mediat rozë.

ShowBiz

25/04/2022 14:03

Postimet e saj marrin vëmendje me secilin detajë edhe prej atij më të voglit, shkruan lajmi.net.

Së fundi ajo ka postuar imazhe të reja ku nuk ka shpëtuar pa u komentuar sërish.

E kjo për shkak të mbishkrimit të saj: Të jesh grua në Shqipëri është punë burrash!

Kjo duket si një ‘thumb’, por se për kë është nuk dihet saktë.

Ndryshe Bora Zemani është personazhi më i përfolur në media pas historisë së saj me aktorin dhe ish banorin e “BBV”, Donald Veshajn./Lajmi.net/