Katër tipat e meshkujve që kërkojnë vetëm krevatin – Lajmi.net
Katër tipat e meshkujve që kërkojnë vetëm krevatin
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 23:31, 7 July 2018
Ka nga ata që futen drejt e në temë, disa përgatiten, disa luajnë dhe të tjerë janë të dhunshëm.

Në një studim janë pyetur rreth 4 mijë femra dhe rreth 68 për qind e tyre irritohen nga shumë veprime që bëjnë partnerët e tyre gjatë dhe pas seksit.

Po cilat janë gabimet që bëjnë meshkujt në shtrat?

Pas seksit, cigare dhe gjumë

I papërmbajtur

I dhunshëm

Gjithmonë të njëjtin pozicion

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO