Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Katër fjalët që mund të përdorni për të josh dikë, bazuar në përdoruesit e Twitter-it

18:36 | 16 Janar 2020

Të përdorësh fjalor të “pisët” në dhomën e gjumit është një nga mënyrat që të përmirësosh jetën seksuale.

Një bisedë joshëse me partnerin tënd mund të jetë një ngritje e madhe në marrdhënien tuaj por në disa raste mund te jetë e quditshme, raporton “Daily Star”, transmeton lajmi.net

Kështu që nëse jeni duke tentuar të joshni dikë – pse nuk vizitoni Twitter-in?

Një shiqim tregon që ka dalë virale hashtagu i keq #SeduceSomeoneInFourWords ku njerëzit kanë ndarë “memes” më të këndshme.

Për adhuruesit e futbollit, mënyra më e mirë për të joshur dikë është duke thënë siç duket “VAR është hequr”.

Ata që e duan informatën e mediave sociale mund të joshin lehtësisht kur dikush u thotë atyre: “Unë kam Twitter”.

Gjithashtu nën të njëjtën hashtag është një tifoz masiv i “Friends” të sezonit 7 i cili ndau një foto të momentit ikonik “Hej, unë e dashuroj cheesecake-un “.

Një përdorues në Twitter i cili mbështetet qartë në shërbimet e taksave mendon se “Uber juaj ka arritur” është një mënyrë për t’i joshur dike.

Dhe një tifoz i lojërave video shaka se “Le të luajmë COD së bashku” është linja e tyre e preferuar./Lajmi.net/