Të Infektuar: 1052

Të Shëruar: 820

Të Vdekur: 30

Kanye nuk përmbahet as në publik kur është para Kimit

23:57 | 7 Nentor 2019

Foto: Instagram

Kanye West nuk mund të përmbahet kur është para partneres.

Kim Kardashian dhe Kanye West vazhdojnë të jenë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit, shkruan lajmi.net.

Së fundi, dyshja janë fotografuar nga paparacët gjatë daljes në qytet, ku u shfaqën shumë afër njëri-tjetrit.

Kim dhe Kanye kishin kombinuar ngjyrat e veshjes dhe që të dy dukeshin shumë elegantë.

Por, ajo u ka rënë të gjithëve në sy është fakti se Kanye nuk përmbahej dhe gati sa nuk e puthi partneren. /Lajmi.net/