Të Infektuar: 10419

Të Shëruar: 6058

Të Vdekur: 341

Kamera e fshehtë më e çmendur që keni parë ndonjëherë (Video)

19:50 | 17 Tetor 2014

Kamera e fshehtë

Shikojeni këtë video nga rusi i famshëm në YouTube, i cili ka bërë kamerën e fshehtë të radhës, por e cila është më e çmendura që e ka bërë ndonjëherë.

Kamera e fshehtë u xhirua në një parking nëntokësor, përderisa Vitaly mbante sharrën motor në dorë dhe i veshur në një mënyrë shumë të frikshme.

Personi tjetër ishte shoku i tij i zakonshëm i kamerave të fshehura, i cili ishte bërë sikur t’i ishin prerë këmbët dhe organet e tij ‘të montuara’ i tërhiqte zvarrë, transmeton Lajmi.net.

Videon e kësaj kamere të fshehtë mund ta shihni më poshtë:

Kurse prapaskenat e kësaj video mund t’i shihni këtu: