Ka edhe kështu! Gruaja fle me burrin dhe dashnorin në të njëjtin shtrat sepse … – Lajmi.net
Ka edhe kështu! Gruaja fle me burrin dhe dashnorin në të njëjtin shtrat sepse …
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 23:31, 6 April 2018
Chriss dhe Matt janë në një marrëdhënie ‘Polaymarous’ dhe e quajnë veten qifte treshe. Pas gjashtë viteve bashkë, çifti i martuar Chris dhe Matt Brandt vendosën të hapin marrëdhënien e tyre.

Ndryshe nga Matt Brandt, Chris Brandt kishte përjetuar marrëdhënie heteroseksuale në të kaluarën dhe ftuan Cait Eranest 28 vjeçar në shtëpinë e tyre në vitin 2015.

Siç shkruhet në The Independent, tani të tre ndajnë një shtrat në një apartament me një dhomë gjumi.

“Në fillim Matt ishte kundër por më pas ai u pajtu. Të tre filluam të shpenzonim gjithnjë e më shumë kohë së bashku dhe pas rreth shtatë apo tetë muajsh filluam të jemi të tre bashkë”.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO