Juventusi befason Cityn (VIDEO)

Juventus është rikthyer nga disavantazhi për t’a mposhtur Manchester Cityn midis ‘Etihad’ me rezultat 2:1.

Sport

15/09/2015 22:38

Golat për Juventusin i shënuan Mandzukic dhe Morata, ndërsa Chiellini shënoi autogol.

YouTube player
YouTube player
YouTube player