JLo, e freskët edhe në temperaturat e larta (Foto)

Falë nxehtësisë së qytetit të New York-ut, këngëtarja e shumë hiteve, Jennifer Lopez u shfaq e mrekullueshme.

ShowBiz

03/08/2015 13:37

Ajo është parë në këtë qytet me një veshje të thjeshtë nga materiali i xhinseve por që ishte shumë shik dhe shumë me stil.

Lopez duket se kishte gjetur pak kohë për veten nga agjenda e saj e ngjeshur në karrierën e saj. 46 vjeçarja tregoi edhe njëherë se ajo është shumë në formë dhe duket se nuk e ka ndërmend të plaket.

Lopez që pak kohë është duke mbajtur flokët të shkurtëra, ndoshta për të ndihmuar që të jetë më freskët në këto ditë të nxehta vere.

lopez 12

lopez

lopez 3