Jesy Nelson nxjerr në pah pasuritë trupore ndërsa fillon festimet e 30-vjetorit të lindjes

23:50 | 13 Qershor 2021

Ajo do të të hyjë në të 30-at e saj të hënën.

Dhe Jesy Nelson filloi festimet e saj herët të dielën ndërsa u pa  duke u argëtuar me disa miq, shkruan Daily Mail.

Ish-ylli i Little Mix, 29 vjeç, hyri në Instagram për të ndarë imazhe ndërsa përgatitej të fillonte festimet e saj të ditëlindjes, transmeton lajmi.net.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @jesynelson

Ajo vendosi një pamje tërheqëse ndërsa dilte duke reklamuar pasuritë e saj të bollshme.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @jesynelson

Pjesa e sipërme e saj përmbante një model lulesh ngjyrë kafe dhe bezhë që përputhej me veshjet e kokës që ajo kishte gjithashtu.

Jesy kombinoi pjesën e sipërme të saj me një palë pantallona të gjera kafe dhe këmbë me një rrip transparent.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @jesynelson

“Ajo mbishkroi foton: ‘Lëreni 30 festimet të fillojnë !!!”./Lajmi.net/