Januzaj driblon si Messi, shënon supergol ndaj Cityt (Video)

Adnan Januzaj ka arritur të shënojë me të vërtetë një supergol për të rinjët e United në derbin ndaj Manchester Cityt.

Sport

12/05/2015 22:01

Manchester United U21 ka arritur të shënojë fitore me rezultat 4-0 në derbin ndaj Manchester Cityt.

Dhe, njëri nga golashënuesit ishte dhe Adnan Januzaj.

Ai bëri një driblim të stilit të Messit dhe në fund arriti të mposht portierin e skuadrës kundërshtare falë një goditjeje të mirë me të djathtën e tij.

https://vine.co/v/eKziBJzQHAX