Janjevë, familja rrezikon dëbimin – Lajmi.net
Janjevë, familja rrezikon dëbimin
Autori: Lajmi.net LajmeSociale 20:40, 2 March 2018
Një familje nga Janjeva hall në këto ditë të ftohta ka e ka gjetjen e një strehe të re, pasi objektin ku momentalisht jetojnë iu duhet ta lirojnë shpejt.

Kushtet e tyre ekonomike janë të rënda, ndërsa asistenca sociale qe marrin është e pamjaftueshme për të paguar qira.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO