“Jam me juve”, Emina në përkrahje të vajzave të abuzuara seksualisht

Emina Çunmulaj ka reaguar pas rastit me përdhunimin e të miturës në Shqipëri.

ShowBiz

04/06/2020 19:54

Në Tiranë ditë më parë është përdhunuar një vajzë 15-vjeçare nga roja i shkollës, shkruan lajmi.net.

Për këtë rast, sot në Tiranë u organizua marsh me moton “Për fëmijërinë e vjedhur”, ndërsa të pranishëm ishin edhe shumë emra  të njohur.

Ani pse nuk ishte pjesëmarrëse në Tiranë, Emina Çunmulaj mbështet protestuesit dhe të gjitha vajzat që ishin pre e përdhunimit.

“Jam me juve ❌? Me
vehten,
vajzen,
shoqen,
motren,
kushrinen,

Po ashtu ka dhe raste
Djalin,
Vllaun,
Shokun,
Kushrinin,
Jam me gjithe ata te viktimuar nga pedifilat”, ka shkruar ajo. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/CBBZ-_4nA1-/