Ja se si çdo marrëdhënie ndryshon me kalimin e kohës – Lajmi.net
Ja se si çdo marrëdhënie ndryshon me kalimin e kohës
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 8:29, 21 March 2018
Marrëdhëniet kalojnë nëpër shumë faza dhe një marrëdhënie e suksesshme është ajo ku të dyja palët do të jenë në gjendje të përshtaten në çdo fazë.

Shumë gjëra ndryshojnë sapo të keni qenë së bashku për një kohë të gjatë. Këto janë 15 mënyra që çdo marrëdhënie ndryshon me kalimin e kohës.

# 15 Duke u bërë i tepërt me njëri-tjetrin!

# 14 Flirtimi? Si ta bëni këtë përsëri?

# 13 Familja juaj bëhet e tyre dhe anasjelltas

# 12 Po, ndryshimet seksuale

# 11 Luftërat tuaja bëhen shumë më reale

# 10 Ju i dini të gjitha historitë e tyre

# 9 Koha e shpenzimeve është e bukur

# 8 Ju nuk duhet gjithmonë të veproni si një çift

# 7 Ju priren të jeni në pizhame gjatë gjithë ditës

# 6 Sekretet e grave bëhen të zbuluara

#5 Kush duhet ta bëjë këtë?

# 4 Ju filloni ri-fokusimin në qëllimet tuaja

# 3 Komunikimi është shumë më i lehtë

# 2 Mirëmbajtja e trupit është më pak e kërkuar

# 1 Zakonet e bukur nuk qëndrojnë bukur. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO