Ja se çfarë i pret qytetarët e Koresë së Veriut nëse ata shikojnë pornografi – Lajmi.net
Ja se çfarë i pret qytetarët e Koresë së Veriut nëse ata shikojnë pornografi
Autori: Lajmi.net ArgëtimFunLifestyleLoveSex 11:48, 13 July 2017
Vendi komunist Kora e Veriut ka rregullat e veta në shumë gjëra edhe pse ato shpesh duket se janë shumë të çuditshme.

Faqja e internetit Pornhub ka zbuluar se kjo faqe merr jashtëzakonisht shumë klikime nga ky shtet totalitar, dhe ka thënë se të gjitha llojet e erotizmit janë të klikara, transmeton lajmi.net.

Çuditërisht, për një vend të tillë të izoluar, shumica e kërkimeve janë për pornografinë që përfshin vendet tjera. Më të zakonshmet janë ato që përfshijnë temat kineze, shfaqje japoneze.

Edhe pse shikohet mjaft shumë, ky shtet ka edhe dënime për ata që zihen duke shikuar, dhe dënimi mund të shkojë me burgim ose një torturë të ashpër. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO