Ja pse babai i therri me thikë dy vajzat

Detaje të reja kanë dalë në dritë lidhur me krimin e sotëm, ku babai vrau një vajzë dhe vajza tjetër është në gjendje të rëndë për jetën.

Lajme

31/01/2016 23:04

Mësohet se Kujtim Ibraj me origjinë nga Puka ishte person me probleme të theksuara me alkoolin.

Vajzat e tij, Esmeralda dhe Elidona janë përpjekur t’i thonë babait se duhet të hiqte dorë nga alkooli.

Duket se babai nuk ka dëgjuar këshillat e vajzave dhe ka kryer edhe sulmin ndaj tyre.

Arsyeja e vrasjes duket se është fakti që Kujtim Ibraj ka patur padurimin për të dëgjuar vajzat, të cilat i kanë thënë ta lërë alkoolin. /Albeu.com/