Ja kush është e dashura e Landit të ‘West Side Family’ (FOTO)

Landi, anëtari i grupit West Side Family është shumë i rezervuar për jetën private të tij.

ShowBiz

04/12/2015 13:42

Landi Hysi është një nga anëtarët e grupit të njohur shqiptar, West Side Family.

Nuk është shkruar shpesh për jetën private të tij dhe ai është munduar ta mbajë sa më larg vëmendjes së mediat, transmeton lajmi.net.

Lajmi.net mëson se ai është ende në lidhje me bjonden me emrin Joli, ndërsa nuk dihet asgjë më shumë për të.

Megjithatë, ai është parë sot vetë në rrugët e Tiranës./lajmi.net

5 4 1 2 3