Ja ku po pushojnë Blero dhe Afrona (Foto)

Këngëtari Blero Muharremi dhe e dashura e tij Afrona Dika nuk gjenden momentalisht në Kosovë.

ShowBiz

01/02/2016 16:43

Çifti ka udhëtuar drejt Meksikës ku para pak çastesh Blero ka njoftuar se ata sapo kanë mbërritur dhe po shijojnë diellin meksikan, shkruan lajmi.net.

Me sa duket Blero dhe Afrona kanë pasur nevojë për një pushim, pas gjithë bujës mediatike me lajme të ndryshme rreth tyre./lajmi.net.