Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Ja çfarë ndodhë nëse fusni ve në një mikroval (Video)

14:20 | 7 Nentor 2014

Nëse e keni pyetur veten ndonjëherë ‘çfarë do të ndodhte nëse i fusni 170 ve në një mikroval?’, atëherë përgjigja juaj sigurisht se do të ishte gabim. Shikojeni këtë eksperiment me ve në mikroval dhe do të çuditeni me rezultatin.

Edhe pse ky eksperiment ishte bërë vite më parë, ne ishim kurioz të dinim se çfarë ndodhë në të vërtetë nëse i fusim 170 ve në një mikroval.

Në eksperimentet e mëparshme të futjes së një veje në mikroval rezultatet kishin qenë gjithmonë eksploduese, transmeton Lajmi.net.

Pra, imagjinojeni, 170 ve në një mikroval – një eksplodim edhe më i madh! Shikojeni videon më poshtë: