Italia lehtësisht gjen edhe golin e dytë kundër Maltës

Kombëtarja e Italisë e ka dyfishuar epërsinë 0:2 në ndeshjen kundër Maltës, e vlefshme për kualifikimet për Kampionatin Evropian “Euro 2024”. Pessina ka shënuar golin e dytë për kampionët në fuqi të Evropës në minutën e 27-të, shkruan lajmi.net. Dueli ndërmjet Maltës dhe Italisë është në kuadër të Grupit C./Lajmi.net/ VIDEO

Sport

26/03/2023 20:14

Kombëtarja e Italisë e ka dyfishuar epërsinë 0:2 në ndeshjen kundër Maltës, e vlefshme për kualifikimet për Kampionatin Evropian “Euro 2024”.

Pessina ka shënuar golin e dytë për kampionët në fuqi të Evropës në minutën e 27-të, shkruan lajmi.net.

Dueli ndërmjet Maltës dhe Italisë është në kuadër të Grupit C./Lajmi.net/

VIDEO