ISIS detyron pengun të hap varrin e tij para se të ekzekutohet (Foto/Video)

Shteti Islamik (ISIS) vazhdon përdorimin e metodave barbare të ekzekutimit të njerëzve.

Bota

10/06/2015 21:50

Sot në rrjetet sociale të kontrolluara nga xhihadistë janë publikuar foto dhe një video ku shihet një mashkull teksa detyrohet të hapë varrin e tij para se të ekzekutohet me plumb pas koke.

Ai u ekzekutua me akuzën se ishte spiun i shërbimit sekret izraelit Mossad. (lajmi.net)

aa

aaa

aaaa

aaaaa

aaaaaa

aaaaaaa