Ishulli më i bukur në botë, për të cilin nuk keni dëgjuar kurrë (Foto) – Lajmi.net
Ishulli më i bukur në botë, për të cilin nuk keni dëgjuar kurrë (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 15:48, 13 April 2018
Ky ishull është aq i bukur sa që dikush mund të mendojë se nuk është i vërtetë.

 

Në veriperëndim të Tahitit qëndron një ishull, i cili pavarësisht që është shumë mahnitës, shanset janë që ju të mos keni dëgjuar asnjëherë për të.

I rrethuar nga një lagunë e ndritshme blu, ishulli Moorea i formuar nga një vullkan është cilësuar si ishulli më i mirë në botë.

Ata të cilët dëshirojnë të shkojnë në këtë ishull duhet të udhëtojnë me traget për të arritur në të, që është 12 milje larg Tahitit.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO