Ish-shefi i anti-drogës që vdiq dje ishte mik i ngushtë i këngëtares shqiptare

21:52 | 9 Qershor 2021

Këngëtarja njoftoi se dita e sotme nuk ka qenë edhe e lumtur për të.

Me arsyen se asaj i ka ndërruar jetë një person i afërt, shkruan lajmi.net.

Rudolf Elezoviç, i njohur si ish-shefi i anti-drogës i është gjetur trupi i pajetë dhe Fjolla Morina i ka reaguar këtij lajmi duke shprehur ngushëllime për familjen dhe të gjithë ata që e kanë njohur.

Përmes një fotografie të të ndjerit e postuar në storien e saj në Instagram ajo shkroi se ka qenë mik i saj.

“Miku im i Dolfi shume veshtire po e kom te shkruaj per ty. Ngushellime te sinqerta familjes dhe miqve. Nje humbje e madhe per ne. Kujtimi i tij do te jete ne zemrat tona. Ngushllime”, ka shkruar Fjolla Morina në përshkrimin e fotografisë./Lajmi.net/